O Nas

lek. wet. Piotr Wolanin, specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Moja przygoda z weterynarią rozpoczęła się w szkole średniej, kiedy to postanowiłem zostać lekarzem. Przewrotny los spłatał figla i zostałem lekarzem od zwierząt, za co dziś jestem mu bardzo wdzięczny.

Na studiach ukończyłem kurs inseminacji, jak również nabyłem podstawową wiedzę z zakresu profilaktyki i leczenia zwierząt. Moje pierwsze doświadczenie w leczeniu nabyłem w czasie wolontariatu w Przychodni Weterynaryjnej jak również na praktykach zawodowych. 

Kilkuletnia praca w zawodzie lekarza po zakończonych studiach pozwoliła mi poszerzyć wiedzę i zdobyć cenne doświadczenia aby podjąć decyzję o otwarciu własnego gabinetu weterynaryjnego, gdzie pacjenci oraz ich właściciele będą mogli liczyć na fachową opiekę i doradztwo w zakresie profilaktyki i leczenia ich ulubieńców. 

Doświadczenie zawodowe:

a) Zaraz po odebraniu dyplomu lekarza weterynarii rozpocząłem współpracę z dużą firmą zajmującą się profilaktyką i leczeniem drobiu. Moim zadaniem była kompleksowa obsługa stad drobiu zarówno brojlerów kurzych jak również stad niosek towarowych oraz reprodukcyjnych. Praca ta była bardzo ciekawym doświadczeniem wymagającym dużego zaangażowania jak również ciągłego szkolenia swoich umiejętności i przerodziła się w ogromną pasję. 

b) Przeprowadzka do innego miasta pozwoliła mi na podjęcie innej pracy w gabinecie weterynaryjnym, gdzie w dalszym ciągu rozwijałem swoje umiejętności z zakresu drobiu, współpracowałem z hodowcami gołębi, jak również nabyłem doświadczenia w zakresie leczenia małych zwierząt domowych takich jak psy, koty i wszystkie zwierzęta futerkowe

c) Po powrocie w rodzinne strony otworzyłem swój własny gabinet weterynaryjny, gdzie chciałbym rozwijać swoje umiejętności, pogłębiać wiedzę , służyć poradą i opieką moim pacjentom i ich właścicielom. 

d) W dniu 08.04.2017 uzyskałem tytuł : specjalisty chorób drobiu i ptaków ozdobnych. 


licznik odwiedzin - 28469510        | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS